511-550-250 anex-okna@wp.pl

Żaluzje

Żaluzje aluminiowe to bardzo skuteczna metoda osłaniania okien. Żaluzje mogą być instalowane do każdego rodzaju okien. Dzięki możliwości zmiany nachylenia lameli możliwa jest płynna regulacja naświetlenia pomieszczenia oraz zachowanie widoczności przy pełnej eliminacji nasłonecznienia. Przy wyborze żaluzji oferujemy Państwu szeroką gamę kolorystyczną. Dzięki nowoczesnym technikom malowania powłoka lakiernicza jest trwała, nie płowieje, oraz jest na tyle gładka, że czyszczenie żaluzji jest niezmiernie proste.

 

  • Wielkości listków: 16mm, 25mm (standard), 50mm.
  •  Wielka gama kolorów do wyboru.

 

Dodatki okienne – żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane dodadzą naszemu wnętrzu elegancji i niepowtarzalności. To niebanalny system osłony okna. Można je zamontować zarówno do każdego skrzydła okiennego, jak i zasłonić całą wnękę okienną.

Żaluzje wykonane są z naturalnego drewna, które jest produktem niezwykle przyjaznym w użytkowaniu.

Do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności oraz takich, w których występują duże różnice w wilgotności (kuchnie, łazienki), proponujemy Państwu żaluzje z naturalnego drewna bambusowego. Są one odporne na działanie wilgoci (nie ulegają odkształceniom).

Żaluzję drewnianą mogą Państwo zamontować na wiele sposobów: na ścianę, do sufitu, we wnęce okiennej lub bezpośrednio w świetle szyby.

zaluzje-drewniane
zaluzje-drewniane2
Kolory: