511-550-250 anex-okna@wp.pl

Klasyczna elegancja – rolety w kasetach z PCV / Aluminium

Niezwykle popularna roleta ze względu na swój ponadczasowy design i dopracowaną konstrukcję. Elegancki, łagodny profil kasety spełni wymagania estetyczne nawet najbardziej wyszukanego wnętrza. Opływowy kształt mechanizmu rolety pozwala w praktyce na szersze otwieranie okien z zamontowaną roletą.

Charakterystyka systemu rolet:

 • Roleta ta przeznaczona jest do montażu na skrzydle okiennym, kasetę przymocowuje się na wkręty do listwy przyszybowej.
 • Roleta została wyposażona w płaskie prowadnice, wykonane z aluminium lub PCV, doskonale komponujące się z ramą okienną.
 • Prowadnice zachodzą delikatnie w światło szyby, eliminując ryzyko prześwitywania światła słonecznego. Nowością są prowadnice łukowe dostosowane do zaokrąglonych listew przyszybowych.
 • Charakterystyczny kształt rolety to gwarancja eleganckiego wyglądu okna i idealnego komponowania się z jego przestrzenią. Kaseta łączy w sobie estetykę i dużą pojemność.

rolety-materialowe-warszawa

Urok prostych rozwiązań – rolety wolnowiszące

To roleta bez kasetki z prowadzeniem żyłkowym. Jest ona najtańszym systemem rolety materiałowej do zainstalowania na skrzydle okiennym.
W przeciwieństwie do znanych rozwiązań konkurencyjnych, żyłki rolety prowadzone są pod tkaniną, a nie obok niej. Dzięki temu, nie zahaczysz o nie ręką przy otwieraniu okna, a materiał zawsze będzie na swoim miejscu. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.

Charakterystyka systemu rolet:

 • Prowadzenie żyłkowe utrzymuje tkaninę rolety w stałym położeniu, nawet po uchyleniu skrzydła okiennego. Roleta pozostaje na swoim miejscu także podczas silnego wiatru i poruszania oknem.
 • Prowadzenie żyłki rolety pod tkaniną rolety, a nie obok niej zapobiega przypadkowemu zahaczeniu o naciąg oraz znacznie podnosi estetykę rolety.
 • Żyłki prowadzące pozostają praktycznie niewidoczne.
 • Mocowanie dolne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia. Materiał rolety prowadzony jest nisko nad powierzchnią ramy okna, dzięki czemu szczelnie zakrywa on przestrzeń szyby, zapobiegając tym samym przedostawaniu się promieni słonecznych.
 • Możliwy montaż bezinwazyjny przy pomocy specjalnych wieszaków (OPCJA).

 

8

W górę, w dół – jak tylko zechcesz – rolety góra/dół

Roleta Mix to innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd walorach estetycznych i użytkowych.
Dzięki zastosowaniu żyłkowego systemu prowadzenia i hamowania oraz mechanizmowi naciągu i zwijania materiału rolety, zarówno kasetkę jak i dolną belkę rolety można swobodnie przesuwać, regulując ich położenie na oknie i stopień jego przesłonięcia.
Roletę Vegas Mix można ustawiać zarówno u góry okna jak i od dołu – z zachowaniem pełnej jej funkcjonalności. Takie rozwiązanie umożliwia przesłonięcie np. wyłącznie dolnej partii okna, pozostawiając jego górną część odkrytą. Maksymalna długośćmateriału to 140cm!

Charakterystyka systemu rolet:

 • Możliwość przesuwania zarówno kasety jak i dolnej belki, umożliwia zasłanianie okna zarówno od góry jak i od dołu;
 • Roleta w kasecie aluminiowej z prowadzeniem żyłkowym, mocowanym na wkręty do listwy przyszybowej, nie uszkadza ramy okiennej.
 • Żyłkowy system prowadzenia i hamowania oraz regulowany, sprężynowy mechanizm naciągu i zwijania materiału rolety
 • Specjalne mocowanie górne żyłek rolety pozwala na regulację ich naprężenia.

 

11

Nowość – rolety materiałowe dzień/noc

System Dzień i Noc charakteryzuje zastosowanie podwójnej warstwy tkaniny przesłaniającej o charakterystycznym wzorze w ułożone naprzemiennie poziome pasy transparentne i zaciemniające, co pozwala swobodnie kontrolować dopływ światła do pomieszczenia.

Charakterystyka systemu rolet:

 • Bardzo wygodny, innowacyjny system umożliwiający regulacje stopnia natężenia światła w pomieszczeniu.
 • Możliwość wykonania w kasecie aluminiowej z prowadnicami, lub w systemie wolnowiszącym.

 

rolety-w-warszawie

 • Wszystkie rolety materiałowe oferujemy w popularnej palecie kolorów oklein PCV: biały, brązowy oraz w okleinach
  drewnopodobnych
  : mahoń, złoty dąb, dąb rustykalny, orzech, sosna.

 

15

Naszymi odbiorcami rolet są firmy i osoby prywatne na terenie Warszawy i okolic. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.