511-550-250 anex-okna@wp.pl

Rolety zewnętrzne – postaw na dodatkowe zabezpieczenie

rolety Piaseczno

Chcesz zapewnić sobie 100% prywatności, a jednocześnie szukasz dodatkowego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi czy nawet włamaniem? Rolety zewnętrzne to rozwiązanie dedykowane właśnie Tobie. Skorzystaj z naszej oferty, by przekonać się jak wiele może zmienić ich montaż. Działamy na terenie Warszawy oraz okolic – w takich miastach jak: Raszyn, Piaseczno, Pruszków czy Grodzisk Mazowiecki.

Rolety – funkcjonalność i estetyka w jednym

Specjalizując się w stolarce okiennej, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywają rolety zewnętrzne. Stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed nadmiernym słońcem, deszczem, wiatrem czy śniegiem – dzięki swojej konstrukcji oraz właściwościom, są w stanie zwiększyć izolację termiczną budynku mieszkalnego. Latem skutecznie chronią przed nagrzewaniem wnętrz – są solidną barierą dla promieni słonecznych. Zimą zaś nie dopuszczają do szybkiego wychłodzenia pomieszczeń.

Nie należy jednak zapominać o kwestiach estetyki. Nowoczesne rolety zewnętrzne stanowią jednocześnie doskonały element dekoracyjny. Odpowiednio dobrane do stylistyki całego domu, podkreślą jego elegancję i dopracowanie architektoniczne.

Rolety od renomowanych producentów

Mamy świadomość jak ważna jest odpowiednia konstrukcja rolet zewnętrznych. To elementy, które muszą być zarówno estetycznie wykonane – dopracowane pod kątem nawet najmniejszego szczegółu, a jednocześnie wyróżniać się wysoką jakością. Właśnie dlatego współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy zaoferować rolety spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 • Rolety natynkowe

  Dostępne w naszej ofercie rolety natynkowe to produkty firmy Portos. Wyróżniają się doskonałą jakością oraz starannością wykonania. Z uwagi na swoją konstrukcję, mogą być zastosowane w każdym obiekcie. W zależności od preferencji, mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie.

  Rolety natynkowe dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej – zarówno jeśli chodzi o wybarwienie pancerza, jak i wybarwienie skrzynek. Dzięki temu można je dostosować do kolorystyki elewacji budynku mieszkalnego.

 • Rolety nadstawne

  Rolety nadstawne, w przeciwieństwie do modelu natynkowego, montowane są najczęściej w nowopowstających budynkach lub przechodzących generalny remont. Wynika to z faktu jego montażu – system zintegrowany jest z oknem. Takie rozwiązanie zapewnia niepowtarzalny efekt wizualny.

  Tego rodzaju rolety mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Ponadto istnieje możliwość zamontowania dodatkowego wyposażenia, np. moskitiery.
  Profesjonalny montaż rolet zewnętrznych

Anex Okna to firma, której specjalnością jest nie tylko montaż drzwi czy okien. Korzystając z naszej oferty na rolety, możesz dokonać zarówno ich zakupu, jak również zdecydować się na montaż. Zapewniamy wysoką jakość usług – prace wykonują fachowcy z wieloletnim doświadczeniem.

Chcesz skorzystać z potencjału, jaki drzemie w nowoczesnych roletach zewnętrznych? Już teraz skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.