511-550-250 anex-okna@wp.pl

Okna PCV

Okna PCV to nowoczesna stolarka o doskonałych właściwościach, która sprawdza się we wszystkich typach budynków – od obiektów komercyjnych, po budownictwo wielorodzinne i domy jednorodzinne. Ze względu na dużą różnorodność stolarki okiennej produkowanej z wysokogatunkowego PCV konstrukcje zamawianych okien można z łatwością dostosować od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań danego klienta, również w aspekcie estetycznym. Dopełnienie oferty stanowi szeroka gama kolorystyczna oferowanych profili. Dzięki czemu nasze okna spełniają wyobrażenia architektoniczne nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprzedaż okien – Warszawa

Sprzedaż okien to nasza specjalność. Nasza oferta obejmuje okna PCV renomowanych producentów z kraju i zagranicy. Dostępne w sprzedaży okna stanowią skuteczną ochronę przed zróżnicowanymi warunkami atmosferycznymi – wysoką szczelność skrzydeł okiennych uzyskujemy dzięki zastosowaniu odpowiednich profili z szybami wyposażonymi w ramki swispacer. Dodatkową zaletą oferowanych rozwiązań jest ich bezpieczeństwo – ochronę przed nieproszonymi gośćmi zapewnia zastosowanie okuć antywłamaniowych.

W sprzedaży także okna niestandardowe, których wykonanie zlecamy na zamówienie. Do skorzystania z oferty na niestandardowe okna PCV zachęcamy przede wszystkim klientów zainteresowanych zakupem stolarki okiennej do obiektów zlokalizowanych na terenie miast, takich jak Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Warszawa oraz w ich najbliższej okolicy.

Montaż i wymiana

Okna PCV wymieniamy i montujemy na terenie miejscowości, takich jak Warszawa, Piaseczno, Pruszków oraz Grodzisk Mazowiecki. To w tych miejscowościach posiadamy swoje oddziały, w których prowadzimy sprzedaż okien wraz z kompleksową obsługą. W zależności od oczekiwań klienta sprzedaż okien z wymianą może obejmować demontaż zastanej stolarki okiennej i montaż nowej lub tylko osadzenie nowych okien w pustych otworach okiennych. W przypadku demontażu zastanej stolarki okiennej – niezależnie od tego czy są to okna PCV czy tradycyjne okna drewniane – zapewniamy utylizację złomu okiennego. Realizujemy zlecenia klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych.