511-550-250 anex-okna@wp.pl

Okna aluminiowe

Aluminiowe okna i drzwi w przeszłości przeznaczone dla budynków biurowych.

Dziś architekci wybierają ten materiał coraz częściej dla budownictwa indywidualnego,  doceniając największe zalety aluminium : lekkość, trwałość, oraz gabaryty którym nie dorównuje drewno i pcv.

Aluminiowe systemy okienne

System ALUMIL jest jednym z 5 największych producentów profili aluminiowych w Europie.

Od 1996 roku współpracuje ze stylistami F.A. Porsche co owocuje ciekawymi rozwiązaniami stylistycznymi oraz bardzo dobrymi parametrami technicznymi systemów architektonicznych.

foto_080

 

 

OKIENNO – DRZWIOWY SYSTEM TERMO M11000 ALUTHERM PLUS
alu9300

M11000 Alutherm Plus – trzykomorowy system okienno – drzwiowy w grupie 2.1. z przekładką termiczną 24 mm w kształcie litery omega.

Jako jeden z nielicznych posiada 3 poziomy uszczelek, przez co spełnia najwyższe wymagania dotyczące izolacyjności akustycznej – idealny do zastosowania w pomieszczeniach wymagających ciszy.

Istnieją wersje okien: z ukrytym skrzydłem, obrotowe, odchylne.

 

 

 

M 9300 PERFECT SYSTEM OKIENNO – DRZWIOWY BEZ PRZEKŁADKI TERMO
alu_m11000

M 9300 PERFECT jest nowoczesnym systemem aluminiowym przeznaczonym do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej nie wymagających izolacji termicznej, np. drzwi, okien, wiatrołapów, boksów kasowych, witryn, drzwi przesuwnych automatycznie i ręcznie. Głębokość konstrukcyjna profili wynosi od 45 do 54mm w zależności od kształtu profilu.

Tak szeroka gama profili umożliwia wykonanie wytrzymałych konstrukcji o dużych gabarytach.

Szczelność systemu M9300 PERFECT zapewniona jest dzięki stosowaniu uszczelek z kauczuku syntetycznego EPDM, który gwarantuje odporność na starzenie podczas wieloletniej eksploatacji, oraz dużą elastyczność. Dodatkowym atutem systemu jest możliwość gięcia profili, m.in. ościeżnic, skrzydeł, co umożliwia wykonanie różnego rodzaju łuków oraz konstrukcji łukowych. System pozwala na stosowanie zestawów szybowych grubości od 4 mm do 30 mm we wszystkich profilach. Obecnie przeprowadzane są badania aprobacyjne systemu M 9300 PERFECT w Instytucie Techniki Budowlanej, w wyniku czego otrzymamy aprobatę techniczną na system okienno drzwiowy bez przekładki termicznej oraz certyfikat na dymoszczelność.

 

Aluminium to materiał pozwalający na wykonanie innowacyjnych konstrukcji takich jak systemy okienno – drzwiowe ,ogrody zimowe, fasady.

Tworzymy indywidualne wyceny z dostępnych profili Ponzio, Aliplast

 

Systemy okienno-drzwiowe Ponzio

 

ponzio

 

Systemy okienne Aliplast

 

W sprawie szczegółów oferty prosimy o kontakt z działem obsługi klienta.