511-550-250 anex-okna@wp.pl

Drzwi drewniane Adam

adamPrezentowane przez nas drzwi zewnętrzne wykonane są z wysokiej jakości drewna, precyzyjnie dobieranego i klejonego nowoczesną wielowarstwową technologią. Pozwala ona na stworzenie drzwi dzięki którym nawet w zimowe wieczory w Waszym domu będzie ciepło, przytulnie i przede wszystkim bezpiecznie. Odpowiednia grubość – 52 mm i 62 mm, system jedno lub dwu uszczelkowy oraz styropian będący ociepleniem współgrają ze sobą tworząc energooszczędny produkt.

Mając na uwadze najnowsze dane na temat włamań, bo aż 10% odbywa się przez drzwi frontowe, nasza firma umożliwia zakup drzwi wyposażonych w zabezpieczenia antywłamaniowe. Dzieje się to poprzez zastosowanie czteropunktowego zamka listwowego, blokady przeciw wyważeniowej oraz bezpiecznych szyb.

Jak wiadomo drzwi muszą być nie tylko praktyczne i funkcjonalne ale również piękne. Ważne jest by ich kształt i kolor harmonizował z wystrojem domu. Biorąc to pod uwagę przedstawiliśmy państwu cała gamę wzorów i kolorów wszystko po to by sprostać wymaganiom wszystkich Naszych klientów.

Wytworne i eleganckie drzwi drewniane

Oferowane przez nas drzwi zewnętrzne wykonywane są z wysokogatunkowego drewna, odpowiednio dobieranego i klejonego warstwowo, oklejane wodoodporną sklejką. Wykonanie drzwi z drewna
klejonego warstwowo zapewnia trwałość i niezawodność konstrukcji.

przekroj_zewnetrzne1

 

Oferowane wzory

adam4-1 adam4 adam3-1 adam3 adam111 adam11 adam2 adam1

 

Katalog drzwi zewnętrznych Adam

Drzwi zewnętrzne ramiakowe

 

1 3 4 2 5 6 7