511-550-250 anex-okna@wp.pl

Solidne drzwi drewniane i profesjonalny montaż

adam

Szukasz drzwi, które łączą w sobie solidne wykonanie, estetykę oraz bezpieczeństwo? Skorzystaj z naszej oferty, wybierając drzwi drewniane Adam. W Anex Okna dajemy Ci nie tylko możliwość ich zakupu, ale również proponujemy profesjonalny montaż drzwi.

Nowoczesna technologia – doskonałe parametry techniczne

Adam to drewniane drzwi zewnętrzne, które powstały w oparciu o nowoczesną technologię bazującą na wielowarstwowości. Dzięki temu udało się stworzyć drzwi, które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacji termicznej. Odpowiednia grubość (52 i 62 mm), zastosowanie systemu jedno- lub dwuuszczelkowego oraz styropian – to dało produkt, który zapewnia przyjemne ciepło i chroni przed jego utratą na zewnątrz, a jednocześnie jest energooszczędny.

montaż drzwi Piaseczno

Solidne zabezpieczenie przed włamaniami

Statystyki są zatrważające – nawet 10% włamań odbywa się przez drzwi frontowe. Aby zminimalizować ryzyko wtargnięcia niepowołanych osób, drzwi Adam zostały wyposażone w specjalne zabezpieczenia antywłamaniowe. Taki efekt udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu:

  • czteropunktowego zamka listwowego
  • blokady przeciwwyważeniowej
  • bezpiecznych szyb.

To wszystko, w połączeniu z solidną konstrukcją i profesjonalnym montażem drzwi, zwiększa poczucie bezpieczeństwa domowników, dlatego wymiana drzwi powinna być priorytetem.

Adam – wytworne i eleganckie drzwi drewniane

Chociaż przy wyborze drzwi zewnętrznych liczy się przede wszystkim trwałość oraz odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniami, estetyka także odgrywa ważną rolę i powinna ją uwzględniać wymiana drzwi. Wszystkie te cechy spełniają drzwi Adam dostępne w naszej ofercie. Ten model wykonany został z wysokogatunkowego drewna klejonego warstwowo. Całość została oklejona sklejką wodoodporną.

Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby i gusta klientów, proponujemy drzwi zewnętrzne w szerokiej gamie kolorów i wzorów:

  • drzwi klasyczne bez dodatkowych ozdób oraz szklanych wstawek, np. Igor, Lorenzo, Luca
  • drzwi klasyczne z przeszkleniami, np. Pietro, Roberto, Flippo, Gustavo
  • drzwi w stylu nowoczesnym z przeszkleniami i nietypowym uchwytem, np. Giuseppe, Flavio, Basilio, Boris.

Chociaż różnią się wyglądem, każdy model stanowi gwarancję solidności, trwałości oraz precyzyjnego wykonania z dbałością o najmniejszy detal, dzięki czemu serwis drzwi nie będzie konieczny.

Profesjonalny montaż i serwis drzwi w przystępnej cenie

Nasza oferta obejmuje również montaż drzwi. Mając doświadczonych fachowców, jesteśmy w stanie zapewnić usługę na wysokim poziomie. Zdaj się więc na profesjonalistów – już teraz skorzystaj z naszej oferty, na którą składa się także wymiana drzwi. Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, takich jak: Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków czy Raszyn, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chętnie przeprowadzimy montaż drzwi Adam u Ciebie w domu.

Zachęcamy także do skorzystania z oferty na serwis drzwi i montaż okien czy bram garażowych.

przekroj_zewnetrzne1

 

Oferowane wzory

drzwi Grodzisk Mazowiecki drzwi Piaseczno drzwi Pruszków drzwi Raszyn montaż drzwi Grodzisk montaż drzwi Pruszków montaż drzwi drzwi

 

Katalog drzwi zewnętrznych Adam

Drzwi zewnętrzne ramiakowe

1 3 4 2 5 6 7