511-550-250 anex-okna@wp.pl

Bramy garażowe segmentowe

Obrazek12

Hormann – Niemiecka jakość z wieloletnim doświadczeniem. Bramy tej firmy charakteryzują się przede wszystkim szczelnością i wysoką jakością użytych materiałów.

http://www.hormann.pl/fileadmin/hormann.pl/Prospekte/85184-Sec-Garage-PL.pdf
Komfort, który zachwyca, bezpieczeństwo, które przekonuje.

Decydując się na zakup segmentowej bramy garażowej Hörmann, wybierasz długoletni know how dużej międzynarodowej marki. Bramy segmentowe Hörmann są wykonane z najlepszej jakości materiałów, poddane pierwszorzędnej obróbce i zapewniają najwyższy stopień komfortu obsługi i bezpieczeństwa działania. Gwarancją jest dobre imię firmy.

Eleganckie automatyczne bramy segmentowe Hörmann otwierają się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i w garażu i masz wolny cały przejazd.
Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony jest łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków.

Bramy automatyczne Hörmann obsługuje się tak łatwo jak telewizor. Za naciśnięciem guzika – chroniony przed niepogodą – wjeżdżasz do garażu.

Dopasuj optymalnie bramę garażową do architektury swojego domu. W firmie Hörmann znajdziesz ogromny wybór atrakcyjnych wzorów w kształcie przetłoczeń lub kasetonów. Każdorazowo w formacie S (małym), M (średnim) i L (dużym).

Możesz wybierać spośród nieocieplanych bram LTE, idealnych do nie wymagających izolacji garaży wolnostojących oraz ocieplonych bram o podwójnych ściankach EPU/LPU, które dodatkowo są bardziej stabilne i ciche w eksploatacji.

 

Bramy garażowe Gross – Polski producent z 30 letnim doświadczeniem. Wyprzedzające najnowsze trendy estetyczne. Wysoka jakość oferowanego produktu.

http://www.gros.pl/

Wiśniowski – Polski producent bram segmentowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań bramy tego producenta spełniają wszelkie oczekiwania klienta i są idealnie dostosowane do naszych polskich warunków atmosferycznych.

Wiśniowski – brama segmentowa Prime

prime-5